Grindleford Gallop Start List

Saturday 12 March 2022 Competitor Statistics (Total=548, Online=98%) Note that this start list is sorted by Surname, and then Forename. See the Event Website for ā€ˇfurther details. Use the competitor Amend Entry function to view and/or amend your details.
Filter by Club = AND Country =   
Entry
No
Name Age
Class
Club Co.
Runner (462)
95Hayden Alcock MSEN GBR
184Katie Alexander WSEN 7 Hills harriers GBR
28Fran Allen WSEN Hillsborough & Rivelin Running Club GBR
463Gillian Allen WSEN Steel City Striders RCGBR
414Jemma Anderson WSEN Steel City StridersGBR
255Green Andrew M55 Steel City Striders RCGBR
160Mainwaring Andrew M45 Stockport TriGBR
534Kirstine Archer W40 GBR
241Edward Arkell M45 Baildon RunnersGBR
56Douglas Armstrong M45 Steel City Striders RCGBR
308Nick Armstrong MSEN GBR
180Alan Ashforth M70 Handsworth RoadhogsGBR
428Joanna Atherton W45 North Bolton RunnersGBR
501Steve Atkinson M50 Fat Boys RCGBR
372Paul Axon M45 GBR
280Anna Badcock W40 GBR
277Liz Bailey WSEN GBR
478Matt Baker MSEN Belper 1020GBR
206Tara Baldacchino WSEN GBR
316Jon Bale M55 GBR
315Ollie Bale MSEN GBR
535Jason Ball M45 Sinfin rcGBR
343Lewis Banton M40 Clowne Road Runners ClubGBR
455Rhona Barker W50 Swinton RCGBR
426James Barnard MSEN Glossopdale HarriersGBR
10Lindsay Barnes W40 GBR
9Nick Barnes M50 GBR
386Nigel Barnes M45 Steel City Striders RCGBR
152Stephen Barnett M50 GBR
96Lee Barratt M50 Stockport HarriersGBR
253Mark Barton M55 Swinton RCGBR
107Tom Bassindale M45 Steel City StridersGBR
78Chris Bates M50 GBR
322Gary Bates M50 North Derbyshire RCGBR
77Nick Bates M50 GBR
452Caroline Batty W45 Barnsley harriers GBR
339*Andrew Battye M65 Woodstock Harriers ACGBR
153Nadhim Bayatti M45 Bramhall RunnersGBR
143Rich Bayliss M50 Hatton Darts RCGBR
344Paul Beagley M45 GBR
261Peter Beck M60 PlooKitGBR
175Steve Beckitt M40 Kimberworth StridersGBR
174Vicki Beckitt WSEN Kimberworth StridersGBR
323Mark Beighton M50 Belper HarriersGBR
127Martin Bell M45 Kimberworth StridersGBR
425Chris Bevan MSEN Dronfield Running ClubGBR
71Mark Binns M55 Smalley Road RunnersGBR
540Kirsty-Jane Birch W40 Pennine Fell RunnersGBR
195Jackie Blackburn W55 Bramhall RunnersGBR
421Kevin Blake M45 South Leeds LakersGBR
168Nicola Blatherwick WSEN Vegan Runners UKGBR
48Wykeham Bosworth MSEN Belper HarriersGBR
90David Boulton MSEN Clapham ChasersGBR
403Paul Bourne M50 Porter Valley PloddersGBR
52Ian Bowker M50 Marple RunnersGBR
105Catherine Bowman W45 Smiley PacesGBR
131Bryan Bradwell M50 Totley ACGBR
453James Brailsford M45 Clowne Road Runners ClubGBR
516Jane Bramhill WSEN Macclesfield Harriers & ACGBR
37Phil Branston M55 Ruscombe RunnersGBR
406David Brassington MSEN Belper 1020GBR
149Jack Brayshaw MU23 Porter valley ploddersGBR
422Kevin Brennan M50 St. Helens StridersGBR
73Marcus Brewer MSEN Vegan Runners UKGBR
430Tristan Britland MSEN GBR
362Sam Broomhead MSEN Mersey TriGBR
210Chris Brown M45 Killamarsh KestrelsGBR
389Christopher Brown MSEN Steel City Striders RCGBR
302Holley Brown WSEN Stockport harriersGBR
304Louie Brown MU17 Stockport harriersGBR
303Maison Brown MSEN Stockport harriersGBR
300Sarah Brown W50 Stockport Harriers & ACGBR
301Stephen Brown M50 Stockport harriers & ACGBR
319Jonathan Bryan M50 Belper HarriersGBR
544Kelly Buckley W40 Macclesfield Harriers & ACGBR
282Natalie Bunting WSEN Glossopdale HarriersGBR
281Tom Bunting MSEN NoneGBR
54Jon Burch M45 MatlockGBR
243Richard Burkitt M45 GBR
333Nick Burns M50 Steel City Striders RCGBR
13Phil Burns M40 Stockport Harriers & ACGBR
269Simon Burrow MSEN Marple RunnersGBR
3*Rachel Burton W50 North Derbyshire RCGBR
274Kent Butcher M45 Huncote HarriersGBR
249James Butler MSEN GBR
320Rachel Cadey W45 Killamarsh KestrelsGBR
295Richard Cameron M40 Jog Derbyshire ChesterfieldGBR
268Lisa Capes WSEN Marple RunnersGBR
134Adrian Carder M65 Boston Community RunnersGBR
15Bradlee Caress MSEN GBR
104George Carman M50 Porter Valley PloddersGBR
103Sandi Carman W50 Smiley Paces GBR
106Phillip Carr M50 GBR
285Glynn Carter M55 GBR
128Dean Catley M45 Kimberworth StridersGBR
498Rob Cawley M55 Stockport HarriersGBR
506Karen Chalmers W50 GBR
264Chris Chambers M45 Smalley Road RunnersGBR
542Edward Cieslik M45 Dark Peak Fell RunnersGBR
310Deborah Clark W45 GBR
524Sarah Clayton W50 GBR
379Elaine Clifford W50 Beeston ACGBR
438Alice Clilverd WSEN East End Road RunnersGBR
324Emma Clossick WSEN Hillsborough and Rivelin RCGBR
58Ian Coates M60 GBR
398Caru Coetzee WSEN GBR
472Daniel Cogswell MSEN GBR
245Stephen Cole M50 Stockport Harriers & ACGBR
411William Cole MSEN GBR
41Bernard Cook M45 GBR
369Hannah Cook WSEN GBR
368William Cook MSEN GBR
286Geoff Cooper M50 Matlock athletic club GBR
321Lauren Corcoran W40 Kimberworthstriders@gmail.com GBR
263Beverley Cossey Watson W40 Smalley Road RunnersGBR
450Bronwen Craig W45 Aston ChasersGBR
341Jane Crowson W55 Dark Peak Fell RunnersGBR
351Rufus Curnow M40 GBR
278Nathan Dangerfield MSEN GBR
207Debbie Darton W40 GBR
164Jason Davidson M45 Ashbourne triathletesGBR
2*Andrew Davies M50 Hillsborough & Rivelin RCGBR
358Benjamin Davison MSEN Dark Peak Fell RunnersGBR
250Kev Dawson M50 RTD/JsCYCLESHACK RTGBR
520Alex Day MSEN Hillsborough and Rivelin running clubGBR
365Chris Day M45 Totley ACGBR
115Rebecca Day W40 Goyt Valley StridersGBR
380Pete Deacon M50 Redhill Road RunnersGBR
294Peter Dean M40 Stockport Harriers & ACGBR
21Fufy Demissie W55 GBR
18Flora Devlin WSEN Pennine Fell RunnersGBR
133Guy Dinsdale M50 GBR
366Will Doyle M40 GBR
405Elaine Duncan WSEN GBR
384Linda Duncan WSEN GBR
50Colin Earl M55 Kimberworth StridersGBR
11Darren Eccles M50 GBR
238Alex Eggeman M40 GBR
486Megan Elliott WSEN Matlock ACGBR
170Stephen Elliott-Nicholls MSEN Farnham RunnersGBR
488Amanda Ellis-Hill W45 Porter Valley PloddersGBR
527Simon Ellison M45 GBR
87Catherine Else W50 Belper 10:20GBR
101Mark Elwis M55 Matlock ACGBR
477Steve Emerton M45 GBR
262Jim Evans M50 Smalley Road RunnersGBR
46Leah Evans WSEN GBR
240Paul Evans M40 Elvet StridersGBR
518Steve Fairclough M55 Bramhall Runners GBR
526Simeon Farrington-Newman M45 Peak & Valley Trail RunnersGBR
454Kirsten Fasey W45 GBR
6Paul Fauset M45 Dark Peak Fell RunnersGBR
336*Jenny Featherstone W40 Totley ACGBR
132Barry Fenton M45 GBR
38Paul Fenton M50 Ruscombe RunnersGBR
63Kurt Fitch M50 GBR
435Roger Fokinther M65 GBR
209Ruth Ford W45 Washlands Womens RunnersGBR
382William Forder MSEN GBR
441Bob Foreman M60 Matlock ACGBR
415Dave Funnell M55 Porter Valley PloddersGBR
157John Gaffney M40 Glossopdale HarriersGBR
340Toby Gamlen M40 GBR
225Jose Garcia M40 Sheffield Triathlon ClubGBR
94Matthew Gawne MSEN Altrincham & District ACGBR
548Duncan Gedge M55 GBR
374Matthew Geer MSEN GBR
349Carla Gibbons WSEN Hillsborough and Rivelin Running clubGBR
129Helen Gilbert W50 Goyt Valley StridersGBR
360Sally Gilliver W60 Wilmslow RCGBR
89Marco Giovannelli M50 Ashbourne Triathlon ClubGBR
8Laura Godden W40 7 Hills HarriersGBR
465Mark Godden M65 Macclesfield Harriers & ACGBR
165Tara Gold W45 Wellow wadersGBR
20*Pat Goodall W65 Totley ACGBR
337Mark Goodburn M45 Team Little FellaGBR
5Matt Govan MSEN Matlock Athletic ClubGBR
497Glynn Graham M40 Hillsborough & rivelin rcGBR
470Jocelyn Granger W60 Staffs Moorlands ACGBR
447Lesley Gray W50 Aston ChasersGBR
271Peter Green M50 Belper 10:20GBR
118Richard Green M50 Belper HarrierGBR
65Simon Gregory M45 Handsworth roadhogsGBR
305Lianne Griffiths W40 GBR
496Neil Gunn M60 Macclesfield Harriers & ACGBR
326Steve Haake M55 Steel City Striders RCGBR
258Gareth Hague M40 GBR
256Tammy Hague WSEN Rotherham Harriers & ACGBR
500Ste Haigh M40 Bollington HarriersGBR
47Shaun Hall M40 GBR
114Oliver Halliday MSEN Totley ACGBR
212Tracy Hamilton W55 Worksop HarriersGBR
409Sara Hammett-Ridsdale W45 Killamarsh KestrelsGBR
239Honor Hamshaw WSEN Kimberworth StridersGBR
388Cara Hanson WSEN Steel City Striders RCGBR
418Chris Hanson M40 GBR
407Regan Hanson M40 Hillsborough and riverlin running clubGBR
445Paul Hanton M50 GBR
167Dan Harding M50 Ashbourne triathletesGBR
62Dan Hardy MSEN Mansfield HarriersGBR
334Patrick Harris M55 GBR
211Natasha Harrison W40 Thame RunnersGBR
123Tim Harrison M40 GBR
505Andrew Hartley M60 Fat BoysGBR
440Bob Hartley M50 Steel City Striders RCGBR
408Lois Hartshorne WSEN GBR
1*Clive Hayward M70 Redhill Road RunnersGBR
102Liam Healy M45 GBR
298John Heathcote M65 GBR
22Ben Heller M55 Steel City Striders RCGBR
475Kerstine Herbert W45 Ilkeston Running Club GBR
203Mark Herbert M40 Ranelagh HarriersGBR
523Sophie Heron WSEN GBR
508Simon Heys M60 Stockport Harriers & ACGBR
467Liam Hill MSEN GBR
289Peter Hill M40 Hillsborough and Rivelin Running ClubGBR
117Richard Hind M50 Worksop HarriersGBR
140Edward Hirst M45 St Helens TriGBR
80Robert Hoffmann M45 Steel City Striders RCGBR
329Daniel Hollis M40 GBR
485Greg Hopkinson MSEN Matlock ACGBR
254Bryan Hopwood M55 Manchester Triathlon ClubGBR
487Nick Horsfall M40 Harrogate Triathlon ClubGBR
74David Horton M50 Belper HarriersGBR
437Helena Houghton W50 Belper HarriersGBR
381Claire Howard W50 Totley ACGBR
64Jonathan Howse M45 GBR
417Stuart Hufton M55 Derby Triathlon ClubGBR
92Amy Hughes W45 GBR
91David Hughes M45 GBR
4Martin Hunt MSEN Formula One Circuit CrewGBR
424Anthony Hurst M60 GBR
267Gill Ingram W60 GBR
495Anna Ireland W50 Macclesfield Harriers & ACGBR
307Chris Jackson M60 Belper Harriers GBR
444Ian Jackson M50 Glossopdale HarriersGBR
433Richard Jackson M40 Swinton Running Club GBR
502Mark Jacobi M55 Totley ACGBR
338*Martyn James M40 Porter Valley PloddersGBR
434Mary Jeal W60 Ilkley Harriers ACGBR
446Wendy Jebson W55 Aston ChasersGBR
93Charlotte Jenkinson WSEN GBR
514Nik Jennings M45 Fat BoysGBR
246Hannah Johns W40 Vegan Runners UKGBR
29Fiona Johnson W40 Stockport Harriers & ACGBR
30Malcolm Johnson M45 Stockport Harriers & ACGBR
186Stuart Johnson M45 GBR
313Andrew Johnston M50 GBR
26Peter Johnston M45 Wirksworth RCGBR
353Amy Jones WSEN Matlock ACGBR
16Hannah Jones WSEN GBR
279Mike Jones MSEN Sheffield Triathlon ClubGBR
182Stephen Jones MSEN Sinfin RCGBR
70Tracy Jones W50 Clowne Road Runners ClubGBR
116Nick Keith MSEN GBR
423Anthony Kelly M45 Belper 10:20GBR
251Louise Kelly WSEN RTD/JsCYCLESHACK RTGBR
503Richard Kendall M40 Peak and Valley trail runnersGBR
19Ross Kennedy M40 GBR
191Muhammed Khan MSEN Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
154Studney Kirby M55 Wellingborough & district ACGBR
364Marcus Lancastle M55 Lincoln and District RunnersGBR
155Laura Lane W40 St Albans StridersGBR
120Lucy Larkin W50 GBR
192Jayne Lawton W50 Stockport Harriers & ACGBR
45Caroline Leigh WSEN Pennine fell runnersGBR
396Sara Lewis W45 Belper Ten Twenty Triathlon ClubGBR
229Andrew Lidstone M55 Buxton ACGBR
427Susan Lilley W40 GBR
309Mel Lindley W45 GBR
217Matthew Linney M40 GBR
27Cal Lloyd W45 Porter ValleyGBR
81Nic Long M55 GBR
522Trevor Longman M70 Macclesfield Harriers & ACGBR
266Pandora Lougheed WSEN Pennine Fell runnersGBR
436Ellen Lovatt W45 Belper HarriersGBR
126Natalie Lowe WSEN Kimberworth StridersGBR
187Martin Lundy M60 Marple RunnersGBR
466Zahra Malik WSEN GBR
311Ross Mallett M40 GBR
33Chris Mann M50 Ruscombe RunnersGBR
34Juliette Mann W45 Ruscombe RunnersGBR
474Lucas Manning MSEN Ilkeston RCGBR
222Anthony Marchant M45 Belper harriers GBR
109Paul Markall M55 Buxton ACGBR
39Simon Marks M50 Formula One Circuit CrewGBR
345Malcolm Marshall M55 Scunthorpe & District ACGBR
173Richard Martin M40 GBR
88Paul Marval M50 GBR
519Karen Massey W40 Disley RunnersGBR
169Jane Matthews W60 GBR
327Lydia Mawer W40 GBR
511Angela McCarthy W60 Wilmslow RCGBR
275Alan McCartney M70 Barracuda Tri ClubGBR
296Adrian McCordick M40 Chesapeake Road RunnersGBR
471Mo McDonald M55 None GBR
36Neil McKearney M45 Ruscombe RunnersGBR
432Mike McSharry M60 Huncote HarriersGBR
67Kevin Megson M60 Totley ACGBR
221Jamie Meynell MSEN Sinfin Running ClubGBR
79Ben Michael M40 GBR
108Paul Middlemas M40 Steel City StridersGBR
394Janna Miller WSEN Dronfield Running ClubGBR
541Sarah Millns W45 Kimberworth StridersGBR
183Paula Moffat W50 7 Hills harriers GBR
86Thomas Monaghan M55 PlookITGBR
248Kearti Mondair WSEN GBR
137Emma Mooney W40 Marple Runners GBR
390James Morgan M50 Worksop HarriersGBR
299Julian Morgan M55 GBR
113Keith Morgan M55 Ashbourne RCGBR
357Rebecca Morley W40 Belper 10:20GBR
17Kate Morris W55 Steel City StridersGBR
200Michael Morris M50 Ranelagh HarriersGBR
451Gerrard Moss M70 Shelton StridersGBR
507Jon Moulding M40 Dark Peak Fell RunnersGBR
35Andrew Muir M50 Ruscombe RunnersGBR
537Rachel Munday W40 Macc HarriersGBR
431Jenny Murphy W45 Huncote HarriersGBR
194Vikki Murphy W50 Bramhall RunnersGBR
531Hannah Murray WSEN GBR
179Caroline Mynes W40 7 Hills HarriersGBR
373Olivia Neal WSEN Rotherham Harriers & ACGBR
328Elizabeth Ness WSEN GBR
130Alexandra Noden W50 Goyt Valley StridersGBR
287Ree O'Doherty W45 Glossopdale HarriersGBR
512Pete Ogley M45 Marple runnersGBR
391John Padfield MSEN GBR
392Philip Padfield M55 GBR
276David Palmer M50 Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
53Michael Parker M50 GBR
332Alicia Parkes WSEN Killamarsh kestrelsGBR
549Anna Paxton W40 Grindleford GoatsGBR
23Sally Pearse W55 GBR
318Jenny Peel W50 Dark Peak Fell RunnersSCO
161Matthew Pennington M40 Sheffield Triathlon ClubGBR
139Patrick Phelan M55 GBR
218Kate Phillips W50 Buxton ACGBR
166Simon Pickering M50 Ashbourne triathletesGBR
43Kate Pitfield WSEN GBR
460Pippa Powell W40 Steel City Striders RCGBR
57Michael Price M50 Smalley Road RunnersGBR
224Naomi Rabin WSEN Hillsborough and Rivelin RCGBR
202Vaughan Ramsay M45 Ranelagh HarriersGBR
230Jason Randall M45 Holme Pierrepont RCGBR
68Kevin Randall MSEN Valley Hill RunnersGBR
220Yulia Ravenhill W45 Ilkeston RCGBR
40Michael Raynor M50 GBR
378Krista Rickard WSEN Belper HarriersGBR
538Angus Ridge M55 GBR
420James Ritchie M45 Ranelagh HarriersGBR
489Matt Ritchie M40 GBR
499Elly Roberts WSEN Ackworth Road Runners & ACGBR
342*Florence Roberts WSEN GBR
193Darren Robinson M50 Derby Triathlon ClubGBR
44Gary Rogerson M45 Macclesfield Harriers & ACGBR
119Tim Rolfe M45 Buxton ACGBR
529Jem Rongong M50 GBR
528Rachel Rongong W50 GBR
439Simon Ross M40 GBR
228Kevin Rowles M55 Killamarsh KestrelsGBR
226Rachael Rowles W45 GBR
69Samuel Royle MSEN Hillsborough and Rivelin GBR
515Tim Rutter M40 Dark Peak Fell RunnersGBR
464Rosa Sampson-Geroski WSEN Totley ACGBR
111Buckley San W50 Lyme Runners GBR
233Desmond Savage M45 GBR
141Jacqui Scarr W55 GBR
199Richard Scarr M65 Thames Valley TriathletesGBR
76Stephen Schubeler M40 Steel City Striders RCGBR
185Verity Scott WSEN 7 hill harriers GBR
525Sophie Seingier W50 Stockport Harriers & ACGBR
291Jimmy Sharman M40 Dronfield Running ClubGBR
97Gordon Sharp M65 Lyme runnersGBR
138Stephen Shaw M50 Dark Peak Fell RunnersGBR
306Claire Sheldon W45 Belper HarriersGBR
100Emily Sheldon WSEN Belper HarriersGBR
135Rob Sheldon M45 Glossopdale HarriersGBR
402Lesley Sinclair W55 Peak and ValleyGBR
363Pete Sinclair M60 Peak and ValleyGBR
75Ruth Sinclair WSEN GBR
387Joseph Sizeland MSEN GBR
24Michael Slater M55 Hillsborough and Rivelin RCGBR
121Stephen Slater M40 Steel City Striders RCGBR
490Chris Sleath MSEN Wirksworth rcGBR
442Simon Sleney M45 GBR
288Chris Andrew Smith MSEN Glossopdale HarriersGBR
146Emma Smith WSEN Charnwood A CGBR
530Gareth Smith M45 WCR/RFRTGBR
312Helen Smith W45 GBR
145James Smith MSEN GBR
410Jerry Smith M65 Chorlton RunnersGBR
49Matthew Smith MU23 Glasgow University Hares & HoundsGBR
361Robert Smith M45 PMA racingGBR
448Ruth Smith W55 GBR
257Simon Smith MSEN Belper HarriersGBR
375Timothy Smith M40 BELPER 10:20GBR
416Andrew Staley M40 Bad Boy Running ClubGBR
383Jim Staveley M50 Worksop HarriersGBR
429Debbie Stenhouse W45 Aston ChasersGBR
331David Stocks MSEN Kimberworth stridersGBR
330Rebecca Stocks WSEN Kimberworth stridersGBR
401Rachael Stone W40 GBR
42Tim Street MSEN Holmfirth HarriersGBR
177Fran Swallow W50 Macclesfield HarriersGBR
244Joanna Taylor WSEN GBR
510Mike Taylor M50 FatboysGBR
539Laura Telford W40 Macclesfield Harriers & ACGBR
480Joanna Thompson W45 Macclesfield Harriers & ACGBR
521John Thorpe M40 Matlock acGBR
242Rebecca Till W45 Macclesfield Harriers & ACGBR
547Thomas Tillson M55 Ilkeston RCGBR
492Andy Titley M55 Peak & Valley Trail RunnersGBR
150Pete Tomlin MSEN Glossopdale HarriersGBR
223Gemma Tredwell W40 Buxton ACGBR
546Adam Turner MSEN GBR
479Jonathan Tyson MSEN GBR
273Trudi Unwin W45 Huncote HarriersGBR
517Tricia Valentine W40 Formula One Circuit CrewGBR
397Simon Vickers MSEN GBR
72Charlotte Wade WSEN Hillsborough & Rivelin RCGBR
196Alex Wadington W40 Bramhall RunnersGBR
213Chris Walker M45 Steel City Striders RCGBR
122Grace Walker WSEN North Derbyshire RCGBR
543Jennifer Walker W40 Dark Peak Fell RunnersGBR
7Kevin Walker M45 GBR
83Joseph Allan Wall M60 Handsworth roadhogs GBR
504Heather Wallis W40 Hillsborough and Rivelin Running ClubGBR
151Pete Wallroth M40 GBR
51Morven Walters WU23 GBR
84Roger Walters M50 Steel City Striders RCGBR
85Rowan Walters WSEN GBR
25Claire Warren WSEN Porter Valley PloddersGBR
144Lucy Wasinski WSEN Glossopdale HarriersGBR
55Abi Waterfall W40 MatlockGBR
272Gill Watson W55 Sinfin Running ClubGBR
482Philip Weaver M40 Cotswold AllrunnersGBR
419Henry Webb MU23 Sheffield University Orienteering and Fell RunningGBR
404Nick Webber MSEN GBR
227Maurice West M75 Dark Peak Fell RunnersGBR
201Suzy Whatmough WSEN Ranelagh HarriersGBR
142David Whitaker M55 GBR
314Chris White M40 GBR
412Susan Whitehead W55 Holme Pierrepont GBR
297Will Whittell M40 Chesapeake Road RunnersGBR
270Emma Whysall WSEN Belper 10:20GBR
247Stephen Whysall MSEN Belper 10:20GBR
156Hannah Wibberley WSEN Belper HarriersGBR
325Ashley Wilde MSEN North Derbyshire RCGBR
252Martyn Willcock M55 Swinton RCGBR
98Anne Williams W50 Glossopdale HarriersGBR
359Matt Williams M45 Steel City Striders RCGBR
232Samantha Willis W40 Buxton ACGBR
376Jerome Wills MSEN GBR
352Claire Wilshaw W40 GBR
413Samantha Wilson WSEN Killamarsh KestrelsGBR
335*Hazel Winder W70 Macclesfield Harriers & ACGBR
513Jeremy Windsor M50 GBR
370Sarah Witham W45 Matlock Athletic ClubGBR
509Jeremy Woodham M45 Marple RunnersGBR
259Joe Worthington M40 Ackworth Road Runners & ACGBR
348Chris Yeoman MSEN GBR

Walker (86)
82Sarmid Al-Kamil M55 Bramhall RunnersGBR
355Nigel Arding M65 GBR
208Donna Atkinson W45 GBR
124Bev Barnes W55 Kimberley & District StridersGBR
32Lyndsay Beck W50 GBR
31Steve Beck M55 GBR
234Julie Bennett W45 GBR
290Sheila Bradley W65 Buxton AC GBR
205Tamsin Brooks W50 GBR
346Don Bullough M65 Running Bear RCGBR
317Tracy Burge W50 Rother Valley SwallowsGBR
393Amy Clarke W40 Hillsborough & Rivelin RCGBR
231Joanna Coates WSEN Belper HarriersGBR
158Beth Cole W40 Smiley PacesGBR
469Teresa Coles W55 GBR
125Sally Crook W70 GBR
461Amy Dallison WSEN GBR
483Joan Dangerfield W65 GBR
484Robert Dangerfield M70 GBR
532Emma Dawkins WSEN GBR
265Bev Denby W55 Bramhall Runners GBR
61Alexis Dinsmor W70 Stockport Harriers & ACGBR
162Sarah Eccles W50 GBR
443Sue Firth W45 GBR
112Mark Fitzgerald M45 Buxton ACGBR
494Scott Frazer M60 GBR
481Caroline Fuller W60 City of Sheffield ACGBR
356Jennifer Gant W45 GBR
284Bev Golden W45 Buxton ACGBR
178Paul Greenwood M50 Kimberworth StridersGBR
400Maxine Grimshaw W60 GBR
236Kieron Harris MSEN GBR
66Caryl Hartwright W70 Totley ACGBR
459Alex Heslop W45 GBR
181Eddy Hill M50 GBR
462Jack Hodgson MSEN GBR
399Ian Hofmann M60 LDWAGBR
283Sarah Housley W45 GBR
219John Hudson M60 GBR
347Leigh Hughes W60 Running Bear RCGBR
473Derek Hurton M50 Eden RunnersGBR
491David Ingram M60 GBR
468Marie Jackson W40 Derwent runners GBR
59Cath Jones W60 Bramhall RunnersGBR
293Niall King M45 GBR
197Suzanne Leusby W40 Clowne Road RunnersGBR
198Louise Lowe W45 Clowne Road RunnersGBR
159Marie Lowe W70 GBR
237Carl Lycett MSEN GBR
190Zaheer Mahmood M50 Hillsborough & Rivelin Running ClubGBR
458Brodie Marks WSEN GBR
292Tony Marsh M55 GBR
188Ursula McCaughan W60 GBR
110Emma Minshull W40 Bramhall RunnersGBR
385Sue Moore W55 GBR
171Lynsey Murray WSEN Rother Valley SwallowsGBR
545Lesley Needham W55 Ackworth Road RunnersGBR
172Claire Nield W50 Rother Valley SwallowsGBR
60Mike Noble M70 Stockport Harriers & ACGBR
99Jane O'Hara W50 Peak & Valley Trail RunnersGBR
12Charlotte Oliver W55 GBR
14Chris Owen M65 GBR
456Heidi Palmer W40 GBR
457June Palmer W60 GBR
176Jo Podolanski W50 Bramhall RunnersGBR
215Andy Pritchard M50 GBR
214Ian Pritchard M55 GBR
216Julia Pritchard W45 GBR
189John Pusey M60 GBR
533Robert Ramshaw M40 GBR
476Steve Robinson-Day M55 Kimberley & District StridersGBR
204Rebecca Sampson WSEN GBR
536Caroline Saunders W50 Kimberworth StridersGBR
377Peter Savage M65 Holme Pierrepont RCGBR
148William Shepherd MSEN Porter valley ploddersGBR
493Jez Smith M45 GBR
449Rachel Smith W55 Ashbourne Running ClubGBR
235Micheal Spencer M40 GBR
136Dermot Toberty M60 GBR
371Carole Vannucci W40 GBR
163Annabel White W40 GBR
367Helen Wilkinson W40 Porter Valley PloddersGBR
354Robin Williams M70 GBR
350Pauline Wilson W65 SYOGBR
260Debbie Worthington W40 Ackworth Road Runners & ACGBR
147John Wright M50 Porter valley ploddersGBR

Copyright © 1988 - 2020.  Fabian Computers Limited trading as Fabian4.  All Rights Reserved. | Company Registration No: 02265351