The 50th Welsh 1000m Peaks Race 2021 (Snowdonia) Start List

Saturday 17 July 2021 Competitor Statistics (Total=394, Online=100%)
Start Block Aber StartClassStart Time
Start 1Long Challenge Pairs07:00
Start 2Long Challenge07:30
Start 3 (>6 hr fell runners)Long Fell08:30
Start 4 (>6 hr fell runners)Long Fell09:00
Start 5 (5-6:30 hr fell runners)Long Fell09:30
Start 6 (5-6:30 hr fell runners)Long Fell10:00
Start 7 (sub 5:30 hr fell runners)Long Fell10:30
Start Block Ogwen Start
Start 8Short Fell11:30
Start 9Short Challenge + Short Challenge Pairs12:00
See the Event Website for ‎further details. Use the competitor Amend Entry function to view and/or amend your details.
Filter by Club = AND Country =   
Team
No
Name Age
Class
Club Co. Start Time
Long Fell Race (221)
1Dmitri Shastin MSEN Mynyddwyr De Cymru (MDC)GBR tba
3Jenny Heming W50 Eryri HarriersGBR tba
4Chris Rowlands M60 Eryri HarriersGBR tba
5Stephen Matthews M55 Dark Peak Fell RunnersGBR tba
8Daniel Rodrigues MSEN GBR tba
11Peter Ryder MSEN Aberdale Valley Amateur Athletics ClubGBR tba
13Russell Owen M60 Eryri HarriersGBR 09:30
14Peter Eccleston MSEN Eden RunnersGBR 10:00
15Siôn Edwards MSEN Eryri HarriersGBR tba
16Paul Murrin M45 ChepstowGBR 10:00
18Michael Cooper M55 Todmorden HarriersGBR tba
19Andrea Rowlands W45 GBR tba
24Ieuan Belshaw MSEN Eryri HarriersGBR tba
25Mark Roderick M50 NGOCGBR tba
27Steve Payne M60 GBR tba
28Guto Edwards M50 Eryri HarriersGBR 08:30
29Jez Brown M45 Buckley RunnersGBR tba
30Owen Lovelock M40 Run Free Fell RunnersGBR tba
37Joel Gomes M40 Wrexham Amateur ACGBR tba
38Peter Lester-Owen M60 Denbigh Harriers RCGBR tba
39Katy Baugh WSEN Denbigh HarriersGBR tba
40John Atyeo M50 Mercia Fell RunnersGBR tba
42Stuart Thomas M40 Buckley RunnersGBR tba
43Dave Powell M60 Aberystwyth ACGBR 09:30
44Luke Earnshaw M40 Eryri HarriersGBR tba
45Simon Moralee M45 Run Free Fell RunnersGBR 09:30
46John Leech M60 Dallam RCGBR tba
47Gwion Williams M45 Eryri HarriersGBR tba
48James Craig M40 Mercia Fell RunnersGBR 09:00
49Elizabeth Richardson WSEN GBR tba
50Tom Cringle MSEN Manx Fell RunnersGBR tba
53Stuart Smith MSEN GBR 09:00
54Mark Liptrot M55 GBR 08:30
55Bernie Morris M45 Buckley RunnersGBR tba
56Matthew Hetherington MSEN Northumberland Fell RunnersGBR tba
57Hayley Evans W40 GBR tba
58Lloyd Taggart M50 Manx Fell RunnersGBR tba
59Jackie Lee W45 Eryri HarriersGBR tba
60Lawrence Eccles MSEN GBR 10:00
63Chris Randall M40 GBR 08:30
64Ceri Stewart W40 Canicross AngleseyGBR tba
65Rob Eadon MSEN Canicross angleseyGBR tba
72Will Miller M40 Eryri HarriersGBR tba
74Andrew Holt M45 Dark Peak Fell RunnersGBR 09:00
75James Bayford MSEN GBR tba
79Nicola Richards W45 Mercia Fell RunnersGBR 09:00
80Nick Easthill M55 GBR tba
81Chris Chambers M50 Mynydd DuGBR tba
82Hannah Toberman W40 Eryri HarriersGBR 09:30
84Anthony Davies M50 GBR tba
86Martin Green M65 Maldwyn Harriers GBR tba
87Simon Roberts M50 Buckley RunnersGBR tba
88Lisa Carter W50 Holcombe HarriersGBR tba
89Dave Farrow M55 Mercia Fell RunnersGBR 09:00
90Neil Swan M45 Prestwich ACGBR tba
91Dylan Owen M55 GBR tba
93Aled Edwards M40 Eryri HarriersGBR 09:00
94Dylan Huws M60 EryriGBR tba
95Michael Smith M50 Dallam RCGBR tba
98Richard Brown M50 Sale HarriersGBR tba
100Stephen Low M60 Blackwater Valley RunnersGBR 09:00
101Rupert May M45 Ivanhoe RunnersGBR tba
103Colin Allott M40 Goyt Valley StridersGBR tba
104David Baugh M60 Denbigh HarriersGBR tba
105Adam Jackson M50 The Northern Fells Running ClubGBR tba
106Sarah Andrew WSEN Glossopdale HarriersGBR tba
107Robin Hoffmann M40 Glossopdale HarriersGBR tba
108David Sexton M45 Settle HarriersGBR tba
109Andrew Mcfarlane M50 Rossendale Harriers & ACGBR tba
110Andrea Deathridge W45 Mercia Fell RunnersGBR tba
111Gwyn Williams M50 CYM 08:30
112Oliver Mitchell MSEN GBR tba
113Andrew Hunter M45 Beeston ACGBR tba
114Andrew Jackson M55 GorphwysfaGBR tba
115Mike Bourne M50 Dark Peak Fell RunnersGBR tba
116Sam Clough MSEN GBR 09:00
118Paul Evans M40 Elvet StridersGBR tba
120Roland Kelly M50 Dallam RCGBR tba
121Grace Leedham W50 Dallam RCGBR tba
123Tracy Rogers WSEN Buckley RunnersGBR tba
124Michael Greenacre MSEN GBR 09:00
125Steven Jeffs M60 Dallam RCGBR tba
126Christopher Rampling MSEN Medway and Maidstone ACGBR tba
128Dave Appleton MSEN Anabasis MCGBR tba
130Jon Barnwell MSEN Eryri HarriersGBR tba
132Brian Robbins M75 Eryri HarriersGBR tba
134Owain Roberts MSEN GBR tba
136Aled Owen M60 Eryri HarriersGBR tba
138Tom Turner MSEN Mynydd du GBR 10:30
139Tyron Lewis M55 Dallam RCGBR tba
141Dean Hughes M50 GBR tba
142Simon Darke M60 MDCGBR tba
143Dafydd Williams MSEN Eryri HarriersGBR tba
144Rob Arden M40 Tattenhall RunnersGBR tba
145Emlyn Roberts M55 Eryri HarriersGBR tba
147Richard Smith MSEN Clwydian Range RunnersGBR tba
151Orran Smith M40 Manx fell runnersGBR tba
152Trevor Matty M55 Dark Peak Fell RunnersGBR 08:30
154Andrew Bryan M50 GBR tba
158Grundy Allison W45 Tattenhall RunnersGBR tba
160Jonny Croston M40 Calder Valley Fell RunnersGBR 09:00
163Tom Wood MU23 Eryri HarriersGBR tba
165Ben Wells M40 Meirionnydd Running Club GBR tba
166Toby Forrester M50 Mercia Fell RunnersGBR 08:30
167Rodney Parker M50 Ryde HarriersGBR tba
173Chris Baker MSEN GBR tba
174Edward Lesniak M65 Achille Ratti Climbing ClubGBR tba
175Mel Price W45 Mercia Fell RunnersGBR 10:00
179Fay Walsh WSEN Ilkley Harriers ACGBR 09:30
180Richard Borne M50 Mysteruns of AbergeleGBR tba
181Gerallt Hughes M40 GBR tba
182Iwan Edgar M60 Rhedwyr EryriGBR tba
187Robert Pullen M45 Westend RunnersGBR tba
188Virgil Barton M45 Barlick Fell RunnersGBR 10:00
189Tom Haynes MSEN GBR tba
191James Worthington MSEN GBR tba
193Joel May M40 Coalville triathlon club GBR tba
195Adam Hope MSEN 203 (Welsh) Field HospitalGBR tba
196Grantham Rob M45 Pensby Runners GBR tba
202Danny Walls M45 Scarborough ACGBR tba
210Steven Donnelly M50 GBR tba
219Iwan Ap Trefor M40 Rhedwyr Hebog RunnersGBR tba
220Stuart Nash M50 GBR tba
221Billy Craig M50 CRRGBR tba
222Jack Scott MSEN GBR tba
223Oliver Lamford MSEN Mynyddwyr De Cymru (MDC)GBR tba
226Nigel Crompton M60 Pensby RunnersGBR tba
227Andrew Wood MSEN Corsham RCGBR tba
229Neil Gooding M50 Pensby RunnersGBR tba
232Alwyn Oliver M75 GBR tba
233Osian Griffiths MSEN GBR 08:30
234Joe King M40 Black Cloak RunnersGBR tba
236Will Meredith M45 Pennine Fell RunnersGBR tba
237Paul Hunt M55 Goyt Valley StridersGBR 09:00
238Rob Harper M40 Manchester Triathlon ClubGBR tba
239Rhian Probert W50 Mynydd DuGBR tba
240Jacob Ratcliffe MSEN GBR tba
246Steven Hepton M40 Mynydd DuGBR 09:30
250Matthew Bye MSEN 203 (Welsh) Field HospitalGBR tba
252Neil Wilkes M45 Mercia Fell RunnersGBR 09:00
254Paul Cobra MSEN GBR tba
255Richard Bate MSEN Mercia Fell RunnersGBR 10:00
257Chris Dean M45 Warley Woods PacersGBR 08:30
258Gary Robinson M50 Rhedwyr Hebog RunnersGBR tba
260Christopher Kelsey M60 Wells City HarriersGBR 08:30
264Greg May M40 Todmorden HarriersGBR tba
265Alan Dorrington M50 Clayton Le Moors HarriersGBR tba
267Andy Thompson M40 Helm Hill RunnersGBR tba
268Michael Zeidan M40 Run Free Fell RunnersGBR tba
269Mark Kemp M40 Hermitage HarriersGBR tba
270Carl Aveyard M40 Mercia Fell RunnersGBR tba
271Pete Vale M45 GBR tba
272Roy Linden M40 GBR 09:00
274Stephen Edwards M45 GBR tba
279Jared Forte MU23 Mercia Fell RunnersGBR 08:30
281Darren Parker M55 Cumberland Fell RunnersGBR tba
282Ian Williams M50 GBR tba
283Gareth Booth M45 HORWICH RMGBR tba
288Mark Burley MSEN Macclesfield Harriers & ACGBR 10:30
289Nathanael Booker MSEN Macclesfield Harriers & ACGBR 10:00
292Barrie Thomason M50 Macclesfield Harriers & ACGBR tba
293Catherine Litherland W40 Pennine Fell RunnersGBR tba
294Ross Litherland M45 Pennine Fell RunnersGBR tba
295Christopher Hewitson M45 GBR tba
296Peter Hampshire M45 Pensby RunnersGBR tba
301Paul Jones M45 Eryri HarriersGBR tba
302Andy Roberts M50 Congleton HarriersGBR tba
304Mark Agnew M50 Mercia Fell RunnersGBR 08:30
305Jack Agnew MSEN Mercia Fell RunnersGBR 10:00
311Daf Lewis M45 Dwygyfylchi RebelsGBR tba
312Trevor Harden M65 GBR 09:00
313Tony Spicer M65 Rossendale Harriers & ACGBR 09:00
314Helen Brown W45 Mynydd DuGBR tba
317John Quayle M50 GBR tba
319Toni O'Donovan W40 Barrow RunnersGBR tba
320Rebecca Simpson W40 Richmond & Zetland HarriersGBR tba
322Will Reed-Wright MSEN Orion HarriersGBR tba
324Zoltan Fodor M40 Orion HarriersGBR tba
325Brett Jones M45 Denbigh HarriersGBR tba
326Benedict Mason MSEN GBR 08:30
327Anthony Squire M40 Holme Pierrepont RCGBR tba
328Mick Loftus M50 Valley Striders ACGBR tba
329Ronan Loftus MSEN Valley Striders ACGBR tba
330Michael Reynolds M50 Mercia Fell RunnersGBR 09:00
331Sarah Jones-morris W45 Dark Peak Fell RunnersGBR 08:30
332James Harris MSEN Ambleside ACGBR tba
333Nicholas Colburn MSEN Manx Fell RunnersGBR tba
334Craig Jones M50 Eryri HarriersGBR tba
335Neil Brogan M40 Manx Fell Runners GBR tba
336John Taylor M50 MERCIA GBR tba
337Mark Davies M45 NWRRC GBR tba
339Charlie Whipp M40 Manx Fell RunnersGBR tba
340Bobbie Lawrence M40 GBR tba
341Karl Morris M40 NWRRC GBR tba
344Paul Hodges M55 Eryri HarriersGBR tba
345Sasha Habgood W45 Mynydd DuGBR tba
347Liam Glen MSEN Bristol & West AC (est. 1882)GBR tba
349Mark Richards M60 Goyt Valley StridersGBR 09:30
350Kim Collison M40 Borrowdale Fell RunnersGBR tba
352Owen Humphreys M50 Eryri HarriersGBR tba
353Ian Hutchinson M40 Derwentside ACGBR tba
355Matthew Atkinson MSEN Keswick ACGBR 10:00
356Christopher Near M45 GBR tba
357Conor Watt MSEN GBR tba
358Matthew Steel MSEN Eden RunnersGBR tba
359Thomas Foster M45 Mercia Fell RunnersGBR tba
362Hayley Turner WSEN GBR 08:30
363Ben Huntington MSEN Mercia Fell RunnersGBR tba
364Michael Gregory M40 Manx Fell RunnersGBR 08:30
365Kevin Bray M60 Morpeth Harriers & ACGBR tba
366Patrick Kingston M40 GBR tba
367Michael Corrales MSEN Dark Peak Fell RunnersGBR tba
368Alex Watrous MSEN GBR tba
369Gavin Roberts MSEN Eryri HarriersGBR tba
370Mary Gillie W40 EryruGBR tba
371Steven Fenney M50 GBR tba
374Richard Roberts M40 Eryri HarriersGBR tba
379Andrew Gray M50 Thame RunnersGBR tba
380Donny Walker M45 RAF UltraGBR tba
385Gerallt Owain MSEN GBR tba
396Dave Zidane M45 GBR 09:00

Long Challenge Race (51)
32Michael Jones MSEN GBR 07:30
52Grant Little MSEN Chester Triathlon ClubGBR 07:30
70Cara Jones W45 Prestatyn RCGBR 07:30
71Helen Alefounder W45 Prestatyn RCGBR 07:30
122John Sammut M40 GBR 07:30
127David Jones M55 Denbigh HarriersGBR 07:30
131Thomas Jones MSEN GBR 07:30
146Leslie Cupis M55 Ryde HarriersGBR 07:30
148Robert Perry M50 GBR 07:30
149Sandrine Perry W45 GBR 07:30
150Oliver Perry MU23 GBR 07:30
157Joe Barlow M65 Jessie's GrandadGBR 07:30
161Keith Morgan M55 Ashbourne RCGBR 07:30
162Ben Hornsby-Bond MSEN GBR 07:30
164David Haywood M40 GBR 07:30
168Dougal Darvill M60 GBR 07:30
169Tommy Elias MSEN HQ 4XGBR 07:30
171Simon Eaton M50 GBR 07:30
178Jonathan Elias MSEN 203 (Welsh) Field HospitalGBR 07:30
183Matt Baker MSEN GBR 07:30
190Ashley Osborne MSEN GBR 07:30
194Luke Cox M45 GBR 07:30
203Antony Fleming-Williams MSEN GBR 07:30
204Joshua O'Brien MSEN GBR 07:30
207Paul Hadley M40 GBR 07:30
209Lizzie Faithfull-Davies W45 102 Logistic BrigadeGBR 07:30
214Adam Manley MSEN GBR 07:30
216Captain Alex Manley M40 BGS Orienteering Co-ordinatorGBR 07:30
218Tyler Pike MU23 GBR 07:30
230Jonathan Kemp M40 Tri-Anglia Triathlon ClubGBR 07:30
242Daniel Horner MSEN GBR 07:30
244Oliver Elliott MSEN 1AACGBR 07:30
247Emily Batt WSEN GBR 07:30
251Kevin Howard-Perry M55 GBR 07:30
275Mark Whitmore M55 GBR 07:30
280John Culshaw MSEN HM Forces GBR 07:30
287Emma Mason WSEN Macclesfield Harriers & ACGBR 07:30
290Matthew Winder MSEN GBR 07:30
291Daniel Gill M40 Macclesfield Harriers & ACGBR 07:30
297Jennifer Smith WU23 101RAGBR 07:30
299Zak Alhallak MU23 101RAGBR 07:30
303Allan Nunn M40 203 Bty 101 Regt RAGBR 07:30
308Dominic Ward MSEN GBR 07:30
309Andrew Smith MSEN GBR 07:30
310Richard Applewhite M45 Macclesfield Harriers & ACGBR 07:30
316Benjamin Collins MSEN GBR 07:30
346Bob Blackwell M60 Black Cat Cycling ClubGBR 07:30
348Emma Beveridge W50 GBR 07:30
360Ben Davies M45 GBR 07:30
361Will Stone M40 Bitton Road RunnersGBR 07:30
398Hyde Nick M45 101RAGBR 07:30

Short Fell Race (23)
12Andrew Blackmore M50 Mynyddwyr De Cymru (MDC)GBR 11:30
76Martin Cliffe M50 South Cheshire HarriersGBR 11:30
78Kean Rowlands M60 Eryri HarriersGBR 11:30
97Daniel-James Carrington MSEN GBR 11:30
119Goronwy Hughes M45 Rhedwyr hebog runners GBR 11:30
155Gary Howard M50 Redway RunnersGBR 11:30
184Elis Jones MSEN Rhedwyr Hebog RunnersGBR 11:30
205Stephen Whitlock M55 GBR 11:30
206Mike Leeson M55 GBR 11:30
213Tom Edwards MSEN GBR 11:30
231Margaret Oliver W70 GBR 11:30
256Darren Burns M55 GBR 11:30
262Michael Wharton M45 Sale Harriers ManchesterENG 11:30
298Laura Davison W40 West End RunnersGBR 11:30
318Claire Prosser WSEN Dark Peak Fell RunnersGBR 11:30
321Andrew Smith M40 GBR 11:30
342Ewan Russell MSEN GBR 11:30
343Andrew Middleton M70 GorphwysfaGBR 11:30
387Jonathan Moore M50 GBR 11:30
391Ieuan Davies M50 GBR 11:30
393Stephen Atherton M65 Ambleside ACGBR 11:30
394Christopher Atherton MSEN Ambleside ACGBR 11:30
397Seghir Messamah M60 Eryri HarriersGBR 11:30

Short Challenge Race (19)
6Jon Clements M40 GBR 12:00
7Sam Jones M40 GBR 12:00
10Phil Stockton M50 GBR 12:00
22Colin Hughes M50 GBR 12:00
36Jason Jackson M50 Raccoon RacingGBR 12:00
67Rachel Matthews W55 Cardigan RCGBR 12:00
83Paul Woods M40 GBR 12:00
135Peter Barnes M60 Meirionnydd Running ClubGBR 12:00
192Andy Creber M60 GBR 12:00
253Kieran Tatum MSEN Eryri HarriersGBR 12:00
266Helen Kelsey W60 Wells City HarriersGBR 12:00
307Glen Richardson M40 Norfolk Orienteering ClubNI 12:00
354Michael Finnie M60 North Wales Road Runners ClubGBR 12:00
373Ciaran Evans Fry MSEN GBR 12:00
386Ollie Jones MSEN GBR 12:00
389Nicholas Betts M55 GBR 12:00
390Anna Walsh W45 GBR 12:00
392Peter Griffiths M45 GBR 12:00
395David Malatynski M65 Raccoon RacingGBR 12:00

Long Challenge Race (Pairs) (60)
31Laurent Gorce M45 Llamwyr Llyn Striders GBR 07:00
Gordon Hughes M40 Llamwyr Llyn Striders GBR 07:00
35Robert Williams MSEN GBR 07:00
Daniel Miller MSEN GBR 07:00
41Adam Mitchell M40 GBR 07:00
Jamie Williams MSEN GBR 07:00
85Dominic Charles M55 Cardiff old boys and sonsGBR 07:00
Toby Charles MSEN Cardiff old boys and sonsGBR 07:00
92Ifan Jones M55 Maldwyn HarriersCYM 07:00
Tracey Hughes W50 Maldwyn HarriersGBR 07:00
99Bridget Glaister W50 Skelmersdale Boundary HarriersGBR 07:00
Maria Cook W45 Skelmersdale Boundary HarriersGBR 07:00
117John Smallwood M45 Reigate Priory Athletics ClubGBR 07:00
Mark Bryant M45 Harrogate HarriersGBR 07:00
170Nick Watson MSEN GBR 07:00
Colin Goulder M40 Cheshire Tally Ho! Hare & Hounds Club GBR 07:00
198Adrian Lovell M65 WIMGBR 07:00
James Lovell MSEN GBR 07:00
199Fred Smith MSEN Clwydian Range RunnersGBR 07:00
Will Garton MSEN Clwydian Range RunnersGBR 07:00
235Edward de Salis Young M50 Leicestershire Orienteering ClubGBR 07:00
Chris Walsh M45 GBR 07:00
245Helen Sharp W50 GBR 07:00
Gareth Sharp MSEN GBR 07:00
259Edward Roberts MSEN Joint Services Mountain Training Centre (JSMTC)GBR 07:00
Ian Mugglestone M40 Joint Services Mountain Training Centre (JSMTC)GBR 07:00
263Jess Bibby WSEN GBR 07:00
Jane Courtnell WSEN GBR 07:00
276Colin Robinson MSEN West Mercia PoliceGBR 07:00
Tim Viner MSEN West Mercia PoliceGBR 07:00
278Andrew Cox M50 GBR 07:00
Neil McAndrew M50 GBR 07:00
284Timothy Osman M55 GBR 07:00
Luke Osman MSEN GBR 07:00
285Pierre Jason MSEN GBR 07:00
George Woodifield MSEN GBR 07:00
306Barney Huthwaite MSEN GBR 07:00
Toby Huthwaite MU23 GBR 07:00
338Liam Mills MSEN Royal Army Physical Training CorpsGBR 07:00
Robert Harden MSEN Royal Army Physical Training CorpsGBR 07:00
351Rebecca Massey W45 Tattenhall RunnersGBR 07:00
Christine Cammillare WSEN DeestridersGBR 07:00
372Christine Howard W50 Belper 1020 TriathlonGBR 07:00
Frank Holmes M50 Belper 1020 TriathlonGBR 07:00
375Maj Simon Thorpe MSEN 22 Signal Regiment GBR 07:00
Cpl Prakash Gurung MSEN 22 Signal Regiment GBR 07:00
376Lcpl Lewis Bentley MSEN 22 Signal Regiment GBR 07:00
Lcpl Antony Deans MSEN 22 Signal Regiment GBR 07:00
377Lcpl Lewis Bishop MSEN 22 Signal Regiment GBR 07:00
Lcpl Dipesh Thapa Magar MU23 22 Signal Regiment GBR 07:00
378Lcpl Duncan Smith MSEN 22 Signal Regiment GBR 07:00
Sig Sachin Ale MU23 22 Signal Regiment GBR 07:00
381Wo2 Ratu Wame B Volavola M45 20 Squadron RLCGBR 07:00
Ssgt John Tully MSEN 20 Squadron RLCGBR 07:00
382Mr Ben Stratful M40 20 Squadron RLC GBR 07:00
Sgt Alex Moorcroft MSEN 20 Squadron RLCGBR 07:00
383Cpl Adam Coulson MSEN 20 Squadron RLCGBR 07:00
Lcpl Scott Tinney MSEN 20 Squadron RLCGBR 07:00
384Wo2 Gavin Keen MSEN 20 Squadron RLCGBR 07:00
Lcpl Jade Coulter WSEN 20 Squadron RLCGBR 07:00

Short Challenge Race (Pairs) (20)
9Neal Hockley M40 Eryri HarriersGBR 12:00
Anwen Hockley WU16 Eryri HarriersGBR 12:00
20Helen Corrin W40 GBR 12:00
David Hindley M50 GBR 12:00
33John Pelton M55 GBR 12:00
Fi Fransson W45 GBR 12:00
153Gwynfor James M55 GBR 12:00
Wendy James W50 GBR 12:00
156Tom Ohare MSEN GBR 12:00
Fabio Antonini MSEN GBR 12:00
172Cathryn Beckett W50 GBR 12:00
Tim Watson M55 Eryri HarriersGBR 12:00
228Annika Davidson W40 GBR 12:00
Jane Clarke W40 Corsham RCGBR 12:00
243Mandy Peffers W50 Clwydian Range RunnersGBR 12:00
Andy Peffers M50 Clwydian Range RunnersGBR 12:00
323Thomas Alexander Baggott MSEN GBR 12:00
Gabriele Adomaityte WSEN GBR 12:00
388Adam Bennett M45 GBR 12:00
Jane Bennett W50 GBR 12:00

Copyright © 1988 - 2020.  Fabian Computers Limited trading as Fabian4.  All Rights Reserved. | Company Registration No: 02265351