Entries and Timing
Home
Organisers
Features
Testimonials
Tracking & Timing
Pricing
Create Event
Organiser T&Cs
Competitors
Amend Entry
Adhoc Payment
Privacy
Competitor T&Cs
Admin
Logon
Control Panel
Amend Entry
Import
Export
Statistics
Bulk Email
Bulk SMS
Address Labels
Bills
Support
Postal Entries
Import / Export
Advertisement
>
Fairy Freckled Cow Trail Race Start List
Sunday 01 July 2018
Competitor Statistics (Total=114, Online=100%)
See the
Event Website
for ā€ˇfurther details.
Use the competitor
Amend Entry
function to view and/or amend your details.
Filter by Club =
All
Abergele Harriers
Buckle
Buckley RC
Buckley Runners
Colwyn Bay AC
Cybi Striders
Deeside Orienteering Club
Deestriders
Deestriders RC
Deestriders Running Club
Denbigh harriers
Denbigh Harriers RC
Gog Triathlon
GOG Ttriathlon Club
Helsby RC
Meirionnydd
MEIRIONNYDD RUNNING CLUB
Mercia Fell Runners
North Wales Road RC
NWRRC
Oswestry Olypians
Penyffordd Run Club
Prestatyn
Prestatyn RC
Prestatyn Running Club
Rhedwyr Hebog
Tattenhall Runners
Vale Royal AC
West Cheshire AC
West Cheshire Athletics Club
Wrecsam Tri Club
Wrexham AAC
Wrexham Amateur AC
AND Country =
All
GBR
Entry
No.
Name
Age
Class
Club
Co.
Start Time
Senior Men
(14)
45
Nick Foden
MSEN
Abergele harriers
GBR
tba
48
Stephen Wiggins
MSEN
Helsby RC
GBR
tba
52
Ethan Ackroyd
MU18
West Cheshire Athletics Club
GBR
tba
61
John Harrickie
MSEN
GBR
tba
68
Gwion Roberts
MSEN
Meirionnydd
GBR
tba
73
Simon Williams
MSEN
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
77
Rob Batterbee
MSEN
GBR
tba
79
Rob Alexander
MSEN
Prestatyn running club
GBR
tba
84
Daniel Williams
MSEN
Abergele Harriers
GBR
tba
88
Matthew Smith
MSEN
Prestatyn RC
GBR
tba
101
Kyle Williams
MU23
Wrecsam Tri Club
GBR
tba
104
Shaun Wyn
MSEN
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
109
Carl Aveyard
MSEN
Mercia Fell Runners
GBR
tba
113
Owen Evans
MSEN
Prestatyn
GBR
tba
M40
(13)
2
Karl Martin
M45
Prestatyn RC
GBR
tba
15
Steven Brown
M45
Prestatyn RC
GBR
tba
19
Anthony Atkinson
M45
GBR
tba
28
Paul Lewtey
M40
Deestriders
GBR
tba
34
Martyn Barnaby
M40
Abergele Harriers
GBR
tba
36
James Wilkinson
M45
GBR
tba
50
Steve Gadd
M45
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
54
Wyn Roberts
M45
Prestatyn
GBR
tba
59
Glenn Barnett
M45
North Wales Road RC
GBR
tba
65
Simon Bonfield
M45
Abergele Harriers
GBR
tba
71
James Rogers
M45
Prestatyn RC
GBR
tba
105
Jason Thomas
M45
Cybi Striders
GBR
tba
112
Steve Haimes
M40
GBR
tba
M50
(11)
21
Pauly-D Jones
M50
Deeside Orienteering Club
CYM
tba
31
Christopher Bennett
M50
GOG Ttriathlon Club
GBR
tba
42
Ian Ackroyd
M55
West Cheshire AC
GBR
tba
57
Andrew Roberts
M50
Gog Triathlon
GBR
tba
62
Rob Hodgkinson
M55
GBR
tba
70
Gwyn Roberts
M50
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
89
Robert Webster
M55
Tattenhall Runners
GBR
tba
90
David Munday
M50
GBR
tba
91
Mike Robbins
M55
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
96
Christopher Williams
M55
Colwyn Bay AC
GBR
tba
97
Michael Davies
M55
Tattenhall Runners
GBR
tba
M60
(7)
43
Billy Brown
M60
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
64
Donald Hale
M65
NWRRC
GBR
tba
67
Michael Hayton
M65
NWRRC
GBR
tba
69
Dave Whittey
M60
MEIRIONNYDD RUNNING CLUB
GBR
tba
86
Colin Hunt
M60
Wrecsam Tri Club
GBR
tba
98
David Owen
M65
Prestatyn RC
GBR
tba
110
Al Wathan
M60
GBR
tba
M70
(4)
30
Michael Davis
M70
Prestatyn Running Club
GBR
tba
60
Jack Thomas
M75
Buckley Runners
GBR
tba
76
Michael Whiteside
M70
Tattenhall Runners
GBR
tba
103
Emyr Davies
M75
Rhedwyr Hebog
GBR
tba
M80
(0)
Senior Women
(15)
5
Steph Brown
WSEN
Buckley Runners
GBR
tba
6
Becks Brown
WSEN
Buckley Runners
GBR
tba
11
Sali Powell
WSEN
Denbigh harriers
GBR
tba
32
Christine Camillaire
WSEN
Deestriders RC
CYM
tba
33
Helen Telford
WSEN
Penyffordd Run Club
GBR
tba
41
Jen Adams
WSEN
Buckley RC
GBR
tba
47
Sarah Aincham
WSEN
Penyffordd Run Club
GBR
tba
56
Jenna Bagnall
WU18
Prestatyn
GBR
tba
78
Jo Hoppes
WSEN
Prestatyn running club
GBR
tba
80
Julie Martin
WSEN
Abergele Harriers
GBR
tba
82
Frances Garnett
WU23
Prestatyn RC
GBR
tba
87
Amie Bagnall
WSEN
Prestatyn Running Club
GBR
tba
95
Laura Ashford
WSEN
Tattenhall Runners
GBR
tba
99
Katie Bonfield
WSEN
GBR
tba
102
Emma Cox
WSEN
Buckley Runners
GBR
tba
F40
(27)
3
Elizabeth Martin
W40
Prestatyn RC
GBR
tba
4
Carolyn Stamper-Clarkk
W40
GBR
tba
8
Clair Atterbury
W40
Prestatyn RC
GBR
tba
12
Eleri Jones
W40
GBR
tba
14
Suzanne Evans
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
18
Alexandra White
W45
Prestatyn
GBR
tba
23
Allison Reid
W45
Prestatyn running club
GBR
tba
24
Joanna Edwards
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
26
Lorna Royle
W45
Deestriders Running Club
GBR
tba
27
Cathy Robinson
W40
Deestriders RC
GBR
tba
29
Joanne Lewis
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
35
Marianne Taylor
W40
GBR
tba
37
Angela Hale
WSEN
GBR
tba
53
Susan Formstone
W45
Buckley Runners
GBR
tba
55
Karen Roberts
W45
Prestatyn
GBR
tba
58
Nan Roberts
W45
Gog Triathlon
GBR
tba
72
Cara Jones
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
74
Cazz Duce
W40
GBR
tba
75
Erika Dawson-Davies
W45
GBR
tba
83
Sarah Anderson
W45
Prestatyn RC
GBR
tba
93
Sacha Arden
W40
Penyffordd Run Club
GBR
tba
100
Kate Lightfoot
W45
Tattenhall Runners
GBR
tba
106
Melina Morris
W45
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
107
Elly Downing
W45
Meirionnydd
GBR
tba
108
Dawn Marshall
W40
Denbigh Harriers RC
GBR
tba
111
Grace Hart
W45
Tattenhall Runners
GBR
tba
114
Anna Moccia
W45
Wrexham AAC
GBR
tba
F50
(19)
1
Sue McIndoe
W50
Deestriders RC
GBR
tba
7
Loraine Duncan
W50
Oswestry Olypians
GBR
tba
13
Julie Evans
W55
Prestatyn RC
GBR
tba
16
Anna Bassett
W55
Buckle
GBR
tba
20
Jo Edwards
W55
Vale Royal AC
GBR
tba
22
Susan Rodgers
W55
Prestatyn RC
GBR
tba
25
Caroline Jones
W50
Prestatyn RC
GBR
tba
38
Helen Baxandall
W55
Prestatyn running club
GBR
tba
39
Jayne Penrhyn-Jones
W55
Prestatyn RC
GBR
tba
40
Linda Martin
W55
Deestriders RC
GBR
tba
44
Donna Brown
W50
Wrexham Amateur AC
GBR
tba
46
Anne Mynott
W55
Colwyn Bay AC
GBR
tba
49
Sandra Cheveaux
W50
GOG Ttriathlon Club
GBR
tba
51
Pamela Ackroyd
W55
West Cheshire Athletics Club
GBR
tba
63
Pat Pedley
W50
GBR
tba
66
Susan Calvert
W55
Abergele Harriers
GBR
tba
81
Jan Garnett
W50
Prestatyn RC
GBR
tba
85
Janice Price
W55
Prestatyn running club
GBR
tba
92
Adele Challinor
W50
GBR
tba
F60
(1)
94
Rebecca Downs
WSEN
GBR
tba
F70
(1)
17
Chris Birch
W70
Abergele Harriers
GBR
tba
F80
(2)
9
Ffion Hughes
W40
GBR
tba
10
Mari Lloyd
WSEN
GBR
tba